Hurá na výlet vláčkem za kamarády

 II. třída se v pátek 27. 1. 2023 konečně dočkala dlouho očekávaného výletu do Šebetova. Jeli jsme vláčkem i autobusem a zopakovali si bezpečnost a správné chování v dopravních prostředcích.

Cestou jsme sledovali nejen přírodu, ale spatřili také zajíce a srnky. Delší vycházku od vlakového nádraží do Mateřské školky v Šebetově všichni zvládli na výbornou. Tady na nás už děti s p. ředitelkou Mgr. K. Koutnou a s p. učitelkou Bc. A. Žáčkovou nedočkavě čekali. Naše třída se v novém prostředí brzy cítila jako doma. Seznámili jsme se, společně zahráli hry, soutěže a také jsme si zatancovali. Poté jsme se posilnili svačinkou a všichni společně strávili nějaký čas na hřišti a proběhli se. Nastal čas loučení a my spěchali na autobusovou zastávku.

Naši žáci II.třídy a děti z MŠ se chovali naprosto úžasně, snažili se spolu komunikovat, zapojili se do her a nám se zde moc líbilo. Na závěr jsme od dětí z MŠ dostali dárek a to obrázky, které nám nakreslili. Děkujeme a už se těšíme na další návštěvu.

„fotogalerie a video“