Monster cup

Příšerky přicházejí

Od 2. do 10. března na naší škole probíhal celoškolní turnaj, který byl rozdělen na dvě části:

  • První část byla herní, kde se měly děti za úkol pomocí pingpongových míčků trefovat do kelímků na herní desce. Účastníků bylo neuvěřitelných 51. Ti byli rozděleni do 4 pavouků, kde z každého postoupil jeden nejlepší do „Velkého finále“, kde se poté utkali 4 nejlepší hráči o náš vítězný pohár.

  • Druhá část byla výtvarná. Účastníci, kteří měli zájem, měli za úkol vytvořit zajímavou příšerku. V pátek 10. 3. 2023 všechny příšerky byly vystaveny v tělocvičně, kde všechny děti i učitelé měli možnost hlasovat o tu nejzajímavější, dle jejich názoru. Výrobky stály za to!

V pátek 10. 3. 2023 jsme se všichni sešli na „Velkém finále“ v tělocvičně, kde došlo k finálovým zápasům, exhibičnímu zápasu a vyhlášení všech vítězů. Zároveň jsme si užili úžasnou celoškolní atmosféru, které vůbec nic nechybělo! Nakonec však vítězi byli stejně všichni, co se zúčastnili, jak můžete vidět na fotkách! Mockrát děkujeme všem účastníkům a už se těšíme na příště!

za Školní poradenské pracoviště Mgr. Klára Krajči a Mgr. Aleš Vacula

„fotogalerie“