10.6.2023 – 11.6.2023 se ve sportovním areálu Ráječko konal devátý ročník charitativního běhu You Dream We Run na pomoc handicapovaným osobám. Tuto akci přijela podpořit i I. třída, kterou reprezentovala Valentýnka Budišová. Běželi jsme za splnění snu našeho bývalého spolužáka Ondráška, který si přál asistenčního psa. Tento sen jsme mu společně vyběhali a Ondra si svého parťáka skutečně odvezl domů. Tým Ondráška se umístil na krásném 10. místě z 58 přihlášených týmů.

Celou akci doprovázel bohatý doprovodný program. Za zmínku stojí informační stánek od Autistické školy Štolcové, kde bylo připraveno mnoho zajímavých aktivit pro žáky s poruchou autistického spektra. Návštěvníci si tak mohli vyzkoušet různé aktivity a úkoly, které se používají při výuce dětí s autismem.

„fotogalerie“